Buxoro muhandislik-texnologiya instituti fakultetlarida mutaxassislik fanlaridan o‘tkazilgan onlayn olimpiadalar natijalari

Bosh sahifa Buxoro muhandislik-texnologiya instituti fakultetlarida mutaxassislik fanlaridan o‘tkazilgan onlayn olimpiadalar natijalari

Buxoro muhandislik-texnologiya instituti fakultetlarida mutaxassislik fanlaridan o‘tkazilgan onlayn olimpiadalar natijalari


 Buxoro muhandislik-texnologiya institutida talabalar o'rtasida ZOOM havolasi orqali tashkil etilgan onlayn olimpiadasida quyidagi natijalar qayd etildi:  

Fakultet

Kafedra

Guruh

Fan nomi

I.F.O

O‘rni

  1.  

Kimyoviy va oziq-ovqat texnologiyalari

Organik moddalar kimyoviy texnologiyasi

 

104-20 KT

Polimerlarni qayta ishlash

 

Sharopova Dilbar

I-o‘rin

Norqulov Dilshodbek

II-o‘rin

Mamaraimov Ramazon

III-o‘rin

 

102-20 KT

Organik sintez jihozlari

Amirova Chexrona

I-o‘rin

Fatullayeva Gulchiroy

II-o‘rin

Muxammadov Ruslan

III-o‘rin

 

104-20 KT

Yuqori molekulali birikmalar kimyosi va fizikasi

Sharopova Dilbar

I-o‘rin

G‘ulomova Nilufar

II-o‘rin

Xaydarova Dilsora

III-o‘rin

  1.  

Neft-gaz texnologiyasi

Kimyo

 

Kimyo

Beknazarova Mehrangiz

I-o‘rin

 

Rahimova Mushtariy

II-o‘rin

 

Berdiyeva Maftuna

III-o‘rin

 

Organik kimyo

Qayumov Akbar Ali

I-o‘rin

 

Sa’dullayeva Dildora

II-o‘rin

 

Roziqova Dilshoda

III-o‘rin

 

Fizik va kolloid kimyo

Mardonova Zarina

I-o‘rin

 

Nazarova Lobar

 

Axmedova E’zoza

II-o‘rin

 

Raximov Bexruz

III-o‘rin

 

Analitik kimyo

Baxtiyorova Xumora

I-o‘rin

 

Narzullayeva Munavvar

II-o‘rin

 

Boboqulova Muqaddasxon

III-o‘rin

  1.  

Texnologik jarayonlarni boshqaruv tizimlari

Iqtisodiyot

714-22 IQT

Marketing

Pardayev Umidjon

I-o‘rin

714-22 IQT

Ashurova Jasmina

II-o‘rin

712-22 IQT

Sanoqulova Mohichehra

III-o‘rin

714-22 IQT

Iqtisodiyot

Boboquliyeva Nargiza

I-o‘rin

714-22 IQT

Abdullayev Akobir

II-o‘rin

712-22 IQT

Ahadov Anvar

III-o‘rin

  1.  

Arxitektura

Mashinasozlik texnologiyasi

 

500-22 MTA

Mashina mexanizmlar nazariyasi

Ibodullayev Husniddin

I-o‘rin

Boboqulov Diyorbek

II-o‘rin

Aslonov Arslonbek

III-o‘rin

 

500-21 MTA

Mashina detallari

Sadullayev Suxrob

I-o‘rin

Saidov Alijon

II-o‘rin

Shodmonov Mirjon

III-o‘rin

410-22 MTX

Gidravlika

Abdumo‘minov Shaxzod

I-o‘rin

410-22 MTX

Abloqulova Farangiz

II-o‘rin

412-22 MTX

Sa’dullayeva Marjona

III-o‘rin

  1.  

Kimyoviy va oziq-ovqat texnologiyalari

Oziq-ovqat texnologiyasi

 

Un va yorma texnologiyasi

Amrillayeva Hilola

I-o‘rin

 

Hoshimova Kumush

II-o‘rin

 

G‘aniyeva Marjona

III-o‘rin

 

Konditer texnologiyasi

Kalonov Hazrat

I-o‘rin

 

Jo‘raqulova Mohinur

II-o‘rin

 

Namozov To‘ymurod

III-o‘rin

 

Donshunoslik asoslari

G‘afurova Ruxshona

I-o‘rin

 

Ro‘ziyeva Mexrinigor

II-o‘rin

 

Keldiyorova Sadoqat

III-o‘rin

 

Ampelografiya

Sultonova Oydina

I-o‘rin

 

Asrorov Adizbek

II-o‘rin

 

Teshayeva Nigina

III-o‘rin

Qishloq xo‘jalik mahsulotlarini saqlash, qayta ishlash va yog‘-moy texnologiyasi

132-23 QX

 

Yaxyayeva Xosiyatbonu

I-o‘rin

128-23 OOT

 

II-o‘rin

132-23 QX

Ibrohimov Mirshod

III-o‘rin

Metrologiya va standartlashtirish

 

Sertifikatlashtirish asoslari

O‘ktamova Shaxrizoda

I-o‘rin

 

Mahmudova Mahliyo

II-o‘rin

 

Kodirova Shaxnoza

III-o‘rin

  1.  

Energetika

Energoaudit

 

602-21 EEE

Energiya tejamkorlik asoslari

Muqobil energiya manbalari

Kamolov Kamol Malik o‘g‘li

I-o‘rin

Jalilov Javohir Jamshid o‘g‘li

II-o‘rin

Mahmudov Sherzod Rauf o‘g‘li

III-o‘rin

  1.  

To‘qimachilik va charm sanoati

 

118-21 YoMT

Ekologiya

Rayimova Aziza

I-o‘rin

410-21 MTX

Kurpayeva Norgul

II-o‘rin

409-21 MTX

Diliyev Husniddin

III-o‘rin

https://simpatik.rri.go.id/images/https://jdih.bangkatengahkab.go.id/vendor/images/https://dpmptsp.tabalongkab.go.id/images/http://sirika.bkkbn.go.id/svg/https://fh.uki.ac.id/vendor/https://buku.ortax.org/sgacor/https://feb.unismuh.ac.id/wp-content/languages/https://assembly.lumbini.gov.np/css/